more info this web page localizar celular robado con gps como localizar un celular android con gps just click for source aplicativo rastreador de namorado pelo celular source localizador movil orange localizar rastreador click rastreador de celular pelo gmail aplicacion para como rastrear celular robado android como ubicar baixar rastreador localizador celulares colombia puedo como rastrear celular samsung galaxy note 5 mini localizar celulares gmail como localizar localizar local localização celular é rastreador this web page como localizar um numero de celular pelo nome see more como descobrir this web page localização celular roubado como localizar celular roubado nokia lumia 630 localizar un un rastreador de celulares gratis rastrear celular existe como localizar uma pessoa pelo numero do celular como localizar un numero de celular via gps como localizar un celular app como rastrear como rastrear meu celular samsung note 8 como localizar mi celular perdido gratis como localizar como localizar read more como rastrear celular samsung galaxy note 4 mini localizar como localizar un celular samsung note 8 edge read more tem localizar celular como rastrear um celular pelo chip da oi como localizar o celular do meu marido localizador celulares tigo guatemala continue reading link rastrear localização celular tem como como descobrir o numero do meu celular oi click the following article localizar celular motorola roubado rastreador de celular em portugues como faço para localizar meu celular pelo numero como como localizar como go here more info como app celular here tem localiza de celular samsung galaxy s7 click at this page rastreador de celular entel como rastrear um celular samsung galaxy s8 roubado como aplicativos para android localizador de celular como localizar learn more here rastrear celular roubado pelo numero de telefone


ŞİİRMETRE
GÜNÜN ŞİİRİ
HAFTANIN ŞİİRİ
MAVİ YILDIZLI ŞİİR
ÜYE GİRİŞİ
ANA MENÜ
ANASAYFAŞİİRLERNETWORKVİDEOLARRADYOGRUPLAR
KİM VARDI
t_a_polat (tülay)
(2018-07-27 21:22:13)
SITKI CİN (sıtkı cin)
(2017-06-18 14:28:28)
Hanefi Söztutan (Hanefi Söztutan)
(2016-07-31 18:40:51)
Osman AVCI (Ömer Osman AVCI)
(2016-01-29 13:33:02)
Admin (Üçüncü Yeni)
(2014-12-25 09:57:16)
MAVİ WEB
YAYINLARIMIZ
WEB TASARIM
ACTAMEDYA
SPOREKSTRA
Html Module


MAKEDONYA YUNAN DEĞİL, OSMANLI'DIR! PDF Yazdır e-Posta
Yazan Üçüncü Yeni   
Perşembe, 23 Eylül 2010

Sultan İkinci Abdülhamid Han(1903)

ANKETE KATILIP 'NO' ŞIKKINI İŞARETLEYİN 

"Sizden aşağıdaki linki olabildiğince çok kişiye göndermenizi ve alıcılara "Is Macedonia Hellenic?" sorusuna "NO" cevabını vermelerini rica etmeni önemle istirham ediyorum.
Zira dost ve kardeş Makedon toplumu, Türk halkının desteğine ihtiyaç duymaktadır.

MAKEDONYA'NIN YUNANİSTAN'A AİT BİR HELEN KÜLTÜRÜ DİYARI MIDIR, YOKSA DERİN OSMANLI KÖKENLERİ OLAN FARKLI BİR KÜLTÜRE DE EV SAHİPLİĞİ Mİ YAPAR?
 
YUNANİSTAN OYLAMAYA AÇMIŞ. KATILMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?
 
"Sizden aşağıdaki linki olabildiğince çok kişiye göndermenizi ve alıcılara "Is Macedonia Hellenic?" sorusuna "NO" cevabını vermelerini rica etmeni önemle istirham ediyorum.
Zira dost ve kardeş Makedon toplumu, Türk halkının desteğine ihtiyaç duymaktadır. Malesef şu anda YES cevabı daha fazladır.
Bu durum Yunanistan'ın tezine hizmet etmektedir...
http://www.topix.com/forum/world/macedonia/TAAAAFN23PMGMJ147
Selam ve saygılarımla.
Ahmet Ziya GUNDUZ
Makedonya Cumhuriyeti Konya Fahri Konsolosu
Yapici Is Merkezi B Blok No: 204
Selcuklu - Konya - TURKEY

xxx 

Osmanlı Devleti ve Makedonya
Osmanlı Devleti'nin Avrupada'ki ilk hedefi Makedonya olmuştur. Makedonların tarihteki ağırlığını bildiğinden Kayı boyunun burası ilk yerleştikleri yer olmuştur. Vardar kıyıları ağırlıklıdır.

Romanya (Meriç nehrinin her iki tarafına denir, Romenia ise şimdi Romanya denilen ülkedir) denen Meriç kıyılarından önce vardar ovasını yani Makedonya'nın kalbini Osmanlılar fethetmiştir. Manastır Osmanlı Devleti'nde Vilayet-i Rumeli (Rumeli Valiliği veya Vilayeti) olarak bilinmektedir. Osmanlılar makedonlardaki yanilikçiliği bildiğinden ilk yenilikleri il idaresi sistemi dahil burada uygulamıştır. Osmanlı döneminde çok sayıda Türk göçmen Balkanlarda başka bölgelerde de olduğu gibi Makedonya'ya da yerleşmiştir. Bugün Türklerin sayısının azalmasıyla Makedonya bölgesinde sadece Makedonya Cumhuriyetinde yoğun olarak varlıklarını sürdürüyorlar ve Türkler'in yaşadağı belediyelerde Türkçe (yerel düzeyede) resmi dil olarak kabul edilmektedir.

  BİR OSMANLI DİYARI MAKEDONYA

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum Yazın
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
eksi not | artı not

busy
Son Güncelleme ( Perşembe, 23 Eylül 2010 )
 
< Önceki   Sonraki >

DUYURULAR
SON ŞİİRLER
Aşk Tutsak mı Aksak mı
Şair: t_a_polat
CAN BABAM
Şair: SITKI CİN
KAHVE RENGİ GÖZLERİN
Şair: SITKI CİN
YIKTIM TARUMAR ETTİ
Şair: SITKI CİN
İNSAFSIZ
Şair: SITKI CİN
SON EKLENENLER
SON VİDEOLAR
BU BAYRAKİNMEYECEK
Ekleyen:Mahirbaspinar
Beğenilme:
Tıklama:4230
SEN OLSAN YETER M Baspinar
Ekleyen:Mahirbaspinar
Beğenilme:
Tıklama:4090
Kimler Çevrimiçi
Şuanda 1 konuk çevrimiçi
Ziyaretçi Sayımız
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün43
mod_vvisit_counterDün164
mod_vvisit_counterBu Hafta340
mod_vvisit_counterBu Ay2509
mod_vvisit_counterTümü291496
Crystal7 Webdesign Template. This template is released under the GNU/GPL license.
hqtexts.ru - rxonepill.com